Al. Wolności 5
          62-800 Kalisz
          +48 62 767 20 31
          recepcja@hotel-europa.pl

Pub Restauracyjny Warka

Pub Restauracyjny Warka to więcej niż restauracja, to więcej niż elegancka piwiarnia. To doskonałe połączenie, które cechuje szyk, elegancja, wytworny bar oraz smaczne, różnorodne menu.

Bogate doświadczenie Hotelu Europa w najstarszym polskim mieście uosabia teraz również wszystko, co najlepsze w restauratorstwie i w kuchni naszego kontynentu. W karcie dań odnajdą Państwo wyszukane smaki kuchni śródziemnomorskiej oraz popisowe polskie kompozycje kulinarne. Wśród napojów szczególnie polecamy piwo Warka oraz wyszukane drinki. Swoich faworytów znajdą też zapewne miłośnicy win oraz ciepłych i zimnych napojów bezalkoholowych, w tym aromatycznej kawy. Po daniu głównym proponujemy kunsztowne desery.

Dobrze wiemy, że w sztuce spędzania wolnego czasu, podobnie jak towarzystwo i menu,  istotna pozostaje także kwestia „gdzie”. Nasze wnętrza są kwintesencją zmysłu designowskiego cenionej marki „Piwiarnia Warka” oraz  doświadczenia  wypływającego z długoletniego zarządzania uznanym w całym świecie Hotelem Europa. Te dwie marki połączyły swoje siły, aby stworzyć w Kaliszu miejsce unikalne, wyraziste, a zarazem ciepłe, wręcz intymne. Pub Restauracyjny Warka w Kaliszu to śniadania i lunche z klasą, oryginalne obiady i niezapomniane kolacje. Warto tu także wpaść na wspólne przeżywanie emocji sportowych, których w najbliższym czasie z pewnością nie zabraknie.

Pub Restauracyjny Warka jest czynny codziennie.
Zapraszamy:
Poniedziałek – Czwartek: 13:00 – 23:00
Piątek – Sobota: 13:00 – 24:00
Niedziela: 13:00 – 23:00

Adres:
Bezpośrednie zejście z Hotelu do Pubu lub wejście od Wału Staromiejskiego
ul. Aleja Wolności 5
62-800 Kalisz

Tel. 62 767 20 33
E-mail: warka@pub-restauracyjny.pl

Już teraz śledź profil Piwiarni na Facebooku i sprawdzaj najnowsze wiadomości dotyczące naszego lokalu.

PRZEJDŹ DO PROFILU FACEBOOK

PRZEJDŹ NA STRONĘ WWW PUBU RESTAURACYJNEGO WARKA W KALISZU

Nowy Film

Promujący!